✅Usługi stolarskie szczecin - Meble na wymiar
15516
page-template-default,page,page-id-15516,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Usługi stolarskie szczecin

Usługi stolarskie szczecin, szybka i profesjonalna usługa
Usługi stolarskie szczecin

Mając swój własny dom, działkę lub mieszkanie, często pojawiają się pomysły na pewne inwestycje i modyfikacje. Niektóre z usługi stolarskie szczecin to wybudowanie zadaszenia nad tarasem, nowa wiata dla samochodu czy letnia altanka, w której można urządzić grilla dla znajomych. Zdecydowana większość tych konstrukcji powstaje przy użyciu drewna. Powinno ono być odpowiednio dobranego gatunku oraz być drewnem sezonowanym, czyli takim, które było suszone odpowiednio długo w celu usunięcia nadmiaru wilgoci. Gdzie można się w takie materiały zaopatrzyć? Jedno z takich miejsc to….

Drewutnia Szczecin – Twój najlepszy tartak

Tartak to miejsce, w którym produkowane i obrabiane jest drewno. Ścięte pnie drzew trafiają właśnie tutaj i są poddawane dokładnej obróbce. Usuwana jest z nich kora, są przycinane na odpowiednie odcinki, a następnie powstają z nich deski lub belki. Następnie i one mogą być starannie obrabiane. Tartak Szczecin dysponuje bowiem nowoczesnym parkiem maszynowym oraz doświadczoną załoga, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Każde zlecenie wykonane jest w terminie i z największą starannością. Ponadto Drewutnia Szczecin to tartak, który posiada własny transport. Dzięki temu, zamawiając tu materiały i drewno, nie trzeba się martwić o ich przywiezienie. Pod wskazany adres trafią w umówionym czasie i godzinie, dowiezione bezpiecznie przez pracowników tartaków.

Tartak szczecin, gdzie warto zamówić drewno
Tartak szczecin

Jakie usługi stolarskie Szczecin oferuje Drewutnia?

Jak przystało na nowoczesny i profesjonalny tartak, gama świadczonych tutaj usług stolarskich jest bardzo duża. W ich skład wchodzi produkcja drewna na budowę konstrukcji ogrodowych, produkcja drewna na meble, jak również ich projektowanie i realizacja. Ponadto tartak prowadzi sprzedaż drewna opałowego, w postaci okorków oraz drewna do kominka. Bardzo szeroka jest także oferta drewna budowlanego, pod prace wykończeniowe. Usługą klasy premium, którą oferuje Drewutnia Szczecin jest produkcja parkietów z najwyższych gatunków drewna liściastego. Przystępne ceny oraz szybki terminy realizacji to jedne z wielu powodów, dla których warto się tu zaopatrywać w drewno i zamawiać usługi stolarskie Szczecin.

Call Now ButtonZADZWOŃ